Alroda KVV
Alroda Puur is een merk voortgekomen uit DARF. In Alroda puur word hetzelfde vlees gebruikt als in Darf, en word ook op dezelfde locatie gemaakt. Alroda puur word gemaakt van maar 1 diersoort en is daardoor uitermate geschikt als eliminatiedieet.
ALRODA Puur is alleen verkrijgbaar in worstjes van 250g en geschikt voor kat en hond. In de worstjes van ALRODA Puur wordt geen pens verwerkt, hierdoor willen ook katten deze graag eten. Voor de hond is er de mogelijkheid om er pens bij te mengen. Voor de kat adviseren wij om 10% hart toe te voegen op een maaltijd voor extra taurine.
ALRODA Puur:
- Bestaat 100% uit vlees, bot en orgaan
- Graanvrij & Glutenvrij
- Geen geur-, kleur- of smaakstoffen toegevoegd
- Geen premix toegevoegd
Let op: Dit is een diepvriesproduct en wordt daarom niet per post verstuurd. Voor meer informatie klik hier
- Alroda Puur Boekmaag 250 gr
Inhoud: 250 gram Alroda Puur Boekmaag in handige kleine rolletjes
Boekmaag valt onder de pensen. En ondersteunt de darmflora als een soort natuurlijk probioticum. Er zitten veel onverteerde vezels in en werken reinigend op de…€ 1,05 - Alroda Puur Geitenpens 250 gr
Inhoud: 250 gram Alroda Puur Geitenpens in handige kleine rolletjes
100% Natuurlijk Vers Vlees. Voor Alroda Puur Geitenpens is uitsluitend Geitenpens gebruikt.€ 1,50 - Alroda Puur Kalf 250 gr
Inhoud: 250 gram Alroda Puur Kalf in handige kleine rolletjes
Samenstelling: 100% Natuurlijk Vers Vlees.
75% Spiervlees: Puur Kalf
10% Orgaan: Hart, Long, Lever Alroda Puur Kalf bestaat uit puur Kalf
15% Bot: Kalfsbot
Alroda…€ 1,75 - Darf Wilde Schotse Zalmolie 250 ml
Darf Wilde Schotse Zalmolie is rijk aan dierlijke Omega 3 en 6 vetzuren, welke een positief effect hebben op het lichaam.
De Wilde Schotse zalmolie is olie voor je hond en kat. 100% van MSC duurzame vis, waardoor rijk aan omega-3…€ 4,49 géén afbeelding beschikbaar